Lakování plastů

Představuje finální úpravu výrobku, a to buď z důvodu estetického, nebo pro zvýšení mechanické a chemické odolnosti, například po předchozím pokovení.

Vakuové pokovení plastů

Je proces, během kterého je kov nanášen na povrch vstupního produktu, kterým může být široké spektrum podkladových materiálů včetně 3D tisku.

Vakuové pokovení skla

Představuje proces, během kterého je na povrch produktu nanášen kov. Mění se tak celková odolnost finálního produktu, jeho funkční vlastnosti a vzhled.

Spojení tradice a moderní technologie

PRECIOSA, a.s. je předním světovým producentem broušeného křišťálu a soustředí se především na výrobu strojně broušených bižuterních kamenů a perlí špičkové kvality v širokém sortimentu tvarů, velikostí a barev. Mimo jiné se zabývá také produkcí dekorativních svítidel, skleněných zátek, křišťálových figurek a exkluzivní bižuterie.

Společnosti Skupiny Preciosa se hlásí k odkazu předchozích sklářských generací, ale zároveň disponují nejmodernějšími technologiemi, a to jak pro výrobu a broušení skla, tak pro nejrůznější doplňkové procesy. Samozřejmostí je vlastní výzkumná základna, která umožňuje vývoj a výrobu unikátních strojů a využití špičkových technik.

Sledujte další aktivity společností Skupiny Preciosa.