Lakování plastů

Proces lakování představuje finální úpravu výrobku, a to buď z důvodu estetického, nebo pro zvýšení mechanické a chemické odolnosti, například po předchozím pokovení. Mezi materiály vhodné k lakování můžeme zařadit široké spektrum plastických hmot (PS, PA, ABS, PC, PP, PE, ABS/PC, PMMA, aj.). Lakované plasty své využití nalézají například v automobilovém průmyslu, zdravotnictví, dekoratérství, stavebnictví, nebo v potřebách pro domácnosti.

Technologie a vybavení

K lakování plastů využíváme vodou ředitelných i rozpouštědlových barev a laků. Svým zákazníkům nabízíme širokou paletu odstínů v metalických tónech a softlaků v odstínech dle RAL a PANTONE. Samozřejmostí je i nabídka strukturních a transparentních laků.

Samotné lakování výrobků a plastových dílů probíhá v moderních lakovacích boxech, splňujících přísné ekologické normy. Díky osobnímu přístupu ke každé zakázce a faktu, že výrobky jsou lakovány ručně, nabízíme svým zákazníkům vysokou kvalitu odvedené práce a flexibilitu ve změnových požadavcích ze strany zadavatele. Na základě bohatých zkušeností dokážeme vyhovět zakázkám na lakování výrobků o různorodých tvarech a materiálech.

Garance kvality

Naše společnost garantuje kvalitu dodávaných služeb odpovídající přísným standardům dle normy ISO 9001.

Možnosti použití

Lakované plasty nalézají své uplatnění nejen v automobilovém a stavebním průmyslu, kde se využívají především pro komponenty sanitárních výrobků, prvky pro stavebnictví, nebo renovace auto a moto parabol, ale s velkou pravděpodobností tyto produkty využíváte i v běžném životě ve vaší domácnosti. Mimo tato odvětví můžeme lakované plasty využít i ve zdravotnictví, kde je kladen vysoký důraz na antibakteriální povrchy, nebo v oblasti ozdobnictví, a reklamy. Setkáte se tak s plastovými reklamními štíty, trofejemi, nebo plastem jako součástí hraček a modelů.

Kontaktujte nás a společně vytvoříme řešení, které bude odpovídat vašim představám

Ing. Martina Pavlíčková

Ing. Martina Pavlíčková

Technolog